Videoklip - Leeb Tour 2018

Original sn mek obrazovky 2018 06 25 v 19.07.58

 

Ve třech dnech jsme byli se svými stroji na čtyřech různých místech. Předvedeny byly dva modely postřikovačů - samochodný postřikovač Horsch Leeb PT 350 a 5 LT.

  • Vzdálenost mezi držáky trysek je 25 cm, což umožňuje nastavení ramen až na 30 cm nad cílovou plochou, a přitom zajišťuje kvalitní pokrytí plochy účinnou látkou.

Samochodný postřikovač Leeb PT 350 je určen především do větších zemědělských podniků a také do firem, které zajišťují služby. Celková koncepce umožňuje maximální denní výkony v rozdílných podmínkách a díky velké světlé výšce i ve všech plodinách. S výkonem motoru 354 koní je možné dosáhnout pracovní rychlosti až 30 km/hod a to při zachování minimální vzdálenosti ramen nad cílovou plochou 30 cm. To bylo také původní zadání od pana Michaela Horsche pro konstrukční oddělení.
Přepravní rychlost na komunikacích může dosahovat až 60 km/hod. Velkým pracovním i přepravním rychlostem odpovídá i uložení kabiny, která je u tohoto modelu uprostřed stroje. Pohon je zajištěn plynule hydrostaticky a jednotlivá kola jsou ovládána elektrohydraulicky. Jsou zavěšena jednotlivě a mají automatické nastavování tlumičů. Současně toto řešení nabízí vyrovnávání sklonu a stabilizaci podvozku. Objem nádrže 5 000 l je dostatečně veliký a je optimální pro světlou výšku 140 až 160 cm. Rozchod náprav je možné nastavovat plynule, a to v závislosti na zvolených pneumatikách v rozmezí 2 250 – 3 070 mm.
Postřik zajišťuje odstředivé čerpadlo o výkonu 1 000 l /min. Naplavovací šachta je dostatečně veliká a výkonná i pro práci s větším množstvím solí, nebo například pro plnění močoviny. Přídavné membránové čerpadlo zajišťuje funkci CCS, což je kontinuální čištění nádrže a všech cest, kudy je postřiková jícha vedena. Vše probíhá vždy pouze s čistou vodou. Toto čerpadlo může být využito také v případě potřeby čerpání čisté vody. 

 

Zdroj: více na bezorebne.cz

Landscape thumb ssss

DEN SPOLEČNOSTI STAGRA 12. 10. 2011

Srdečně Vás zveme na Den společnosti STAGRA konaný dne 12. 10. 2011 ve středu od 10 hodin. Pozvánku v elektronické podobě lze stáhnout níže na uvedeném odkaz...